O nas
Któż może lepiej zrozumieć rodzica niż inny rodzic?
 

Troska jaką obdarzamy nasze pociechy, chęć pokazania im tego co fascynujące, pomoc, którą pragniemy udzielić niezależnie od kosztów i poświęceń, ale i radość, jaką chcemy dzielić z najdroższymi nam osobami stanowią o niemal każdej podjętej decyzji. Jak każdy z Was możemy powiedzieć to samo o sobie.
 

Jesteśmy ludźmi, dla których ich dzieci są całym światem, i którzy chcą ten świat dla nich otworzyć. Jednak zanim przyjdzie czas na odległe tereny skupmy uwagę na mieście, w którym przyszło żyjemy na co dzień. Jednak wrocławska codzienność rodzica często wystawia go na próbę wytrwałości w poszukiwaniu rzetelnej i aktualnej informacji lub porady. Problemy wynikające z takiego stanu rzeczy oraz poczucie, że ciągle coś nas omija stały się głównym motorem napędowym do stworzenia serwisu poświęconego lokalnym sprawom istotnym dla każdej rodziny.

Wierzymy, że poprzez niniejszy Serwis będziemy mogli służyć Państwu radą, informacją i rozrywką, że pomożemy Państwu w odkrywaniu nowych możliwości spędzania czasu zarówno z ruchliwym trzylatkiem, jak i „dorosłym” nastolatkiem. Mamy nadzieję, że poprzez tworzenie tego Serwisu przyczynimy się do wzmożonego korzystania przez Państwa z wszelkich ofert skierowanych do wrocławskich rodzin.