Prezenty dla noworodka
Wasi znajomi właśnie zostali rodzicami, a Wy nie macie pojęcia jaki prezent kupić z okazji przyjścia na świat ich dziecka. Często stajemy przed dylematem zakupu upominku, który przyda się świeżo upieczonym rodzicom. Gdy jesteśmy w dobrym kontakcie z rodzicami dziecka, warto jest podpytać, co będzie dla nich przydatne. Kiedy jednak chcemy zrobić niespodziankę, często mamy problem z wyborem czegoś odpowiedniego.
 
Zazwyczaj staramy się kupić coś, co przyda się najbardziej od pierwszych chwil życia malucha. Kupujemy pieluchy, środki do pielęgnacji czy też ubranka. Prezenty te są nie zawsze rafione, gdyż młodzi rodzice często mają jakieś określone preferencje. Używają pieluch czy kosmetyków tylko jednej marki, bądź specjalistycznych, gdy skóra ich dziecka jest wrażliwa, a wybór w tej dziedzinie jest dość szeroki. Tak samo jeżeli chodzi o ubrania, w tym zakresie również niekoniecznie możemy trafić w ich gusta.
 
Kiedy standardowe elementy wyprawkowe nie są najlepszym prezentem, warto zastanowić się nad upominkiem, który będzie w przyszłości pamiątką dla dziecka. W LaBaDu dostępne jest kilka ciekawych propozycji, które mogą Państwa zainspirować do dokonania właściwch wyborów zakupowych.
 
Jeżeli macie możliwość dopytania się o szczegóły tj. waga, wzrost i godzina przyjścia na świat dziecka, doskonałą pamiątką zarówno dla dziecka, jak i dla jego rodziców będzie spersonalizowana metryczka. Może ona być również ozdobą pokoiku dziecięcego.

 

Każde dziecko po przyjściu na świat otrzymuję książeczkę, w której do ukończenia pełnoletności odnotowywane są szczepinia, bilanse i wszystkie niezbędne informacje o jego zdrowiu. Taka książeczka towarzyszy nam około 18 lat, dlatego warto chronić ją przed zniszczeniem. Zatem dobrym prezentem będzie etui ochronne specjalnie przeznaczone do tego celu. Przy okazji będzie jej ozdobą.


 
Termofory odchodzą już troszkę w zapomnienie, wielu z nas uważa, ze to „babciny wymysł”, ale tak naprawdę to doskonały wynalazek na kolki, które zdażają się u małych dzieci. Mamy propozycję dość nietypowego termoforu, gdyż jest on wypełniony pestkami wiśni.  Prezent ten jest praktyczny i przydatny, później może służyć jako grzechotka lub być pomocny w ćwiczeniach na rozwój motoryki dziecka.
 
 
Smoczek – ten lubi się często zawieruszyć. Ginie wśród zabawek, pod łóżkiem, na spacerze. Można temu zapobiec przypinając go do ubrania dziecka za pomoca tasiemki. To dobry i praktyczny prezent.
 
 

Etui na pieuszki, to następna z dość ciekawych propozycji prezentowych. Zazwyczaj zabieramy ze sobą większą ich ilość, dlatego warto uporządkować je w jednym miejscu. W naszym sklepie można znaleźć praktyczne etui, które pomieści sporą ich ilość.
 

 

 
To tylko niektóre z propozycji, jakie są dostępne w LaBaDu. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu po dalszą część inspiracji prezentowych. U nas każdy znajdzie coś odpowiedniego na prezent z okazji narodzin maluszka.
 
LaBaDu
ul.Braniborska 70,
Wrocław (obok Askotu)
http://www.labadu.com.pl/