Modny dzieciak – stylizacje na święta
Coraz częściej zdarza się, że to, co proponują nam tzw. „sieciówki z ubraniami”, przestaje nam wystarczać. Szukamy nowych inspiracji modowych i nareszcie zaczynamy doceniać polskich projektantów. Dzieje się tak zarówno w świecie mody dla dorosłych, jak i mody dziecięcej. Zaczęliśmy bowiem dbać o to, aby nasze dzieci również wyglądały „trendy”.
 
 
Polskie marki handmade`owe dla dzieci
 
Ubrania polskich marek handmade`owych dla dzieci cechuje staranność wykonania i doskonały dobór jakości materiałów. Nie są wykonywane w masowych ilościach, dlatego możemy mieć 100% pewność, że istnieje małe prawdopodobieństwo, aby dana stylizacja powtórzyła się wielokrotnie. Przede wszystkim tego typu ubrań nie znajdziemy w żadnym „zwykłym” sklepie. Ich twórcy stawiają na funkcjonalność i wygodę, ale zgodną z najnowszymi trendami modowymi. Na szczęście obecnie moda jest dość uniwersalna i to co modne w jednym sezonie, dalej można wykorzystać w następnym. Właśnie dlatego projektując ubrania dziecięce, starają się oni również, aby nie były one jednosezonowe, a rosły razem z dzieckiem. Stosują w tym celu, np. podwijane ściągacze, wszywają gumeczki zwężające w pasie, dzięki którym ubranie „rośnie razem z dzieckiem”.
 
 
W co się ubrać święta?
 
Święta Bożego Narodzenia już niedługo, a zazwyczaj jest to czas spotkań w rodzinnym czy przyjacielskim gronie. Jest to również czas, w który każdy z nas chciałby się nieco „wystroić”.
Zadbajmy zatem, aby nasze dzieci również mogły poczuć się modnie i wyjątkowo. Pamiętajmy, aby przy tym ich ubiór był wygodny i nie krępujący ruchów. Mamy dla Państwa kilka propozycji, które są dostępne w naszym sklepie. To przecież ostatni dzwonek na szaleństwo zakupowe.

               
               

 LaBaDu
ul.Braniborska 70,
Wrocław (obok Askotu)
http://www.labadu.com.pl/