Brodaty konkurs

Redakcja serwisu CZASzDZIECMI.PL zaprasza na WROCŁAWSKI FESTIWAL KRASNOLUDKÓW oraz do udziału w zorganizowanym z tej okazji BRODATYM KONKURSIE.


Impreza rozpocznie się w piątek, 13.09, o godzinie 12.00 wielką paradą krasnoludków, która ruszy spod Pręgierza na wrocławskim Rynku do Ogrodu Staromiejskiego przy Wrocławskim Teatrze Lalek. To właśnie tam na festiwalowych uczestników, niezależnie od ich wieku, czekać będą różnorakie warsztaty m.in. projektowania krasnalowych przypinek, budowania krasnalowego miasta czy robienia nadruków na krasnalowe torby. Będzie też rodzinna gra miejska, konkurs projektowania krasnalowych domków dla przedszkoli i szkół podstawowych, strefy dla najmłodszych dzieci oraz konkursy indywidualne.


Redakcja serwisu CZASzDZIEĆMI.PL poprowadzi natomiast niewielki stragan, na którym można będzie kupić krasnoludzkie brody. Musimy jednak uprzedzić, że nie przyjmujemy "ludzkich" pieniędzy, tylko te "krasnoludkowe". Jeśli ktoś z Was zapomni zabrać ze sobą sakwy pełnej dukatów, będzie mógł je zarobić, udowadniając swych krasnoludkowych zdolności na naszych punktach kontrolnych. 
Dodatkowo redakcja naszego serwisu zaprasza do udziału w BRODATYM KONKURSIE, którego zasady są bardzo proste. Wystarczy:


  • przyjść na Wrocławski Festiwal Krasnoludków

  • kupić na naszym stoisku krasnalową brodę (cena: 3 dukaty, które możecie uczciwie u nas zarobić)
 
  • zrobić sobie brodate zdjęcie (kolor, kształt i sposób wykonania brody - dowolny) i do dnia 17. września przysłać je na adres konkurs@czaszdziecmi.pl                                                                                              
Nagrodą za najciekawsze zdjęcia jest jeden z dwóch pakietów krasnalowych gadżetów.

 
 

Rozwiązanie konkursu nastąpi do dnia 19. września.

 
ZWYCIĘZCY:

Maciej Szoporaz

Janusz PaśkoGRATULUJEMY!!!