Konkurs filmowySerwis CZASzDZIEĆMI.PL oraz MULTIKINO  
zapraszają do wzięcia udziału w konkursie filmowym.
Do wygrania są cztery podwójne bilety (dla dziecka i jego opiekuna) na Poranki dla najmłodszych, które będzie można zrealizować w dniu 2. lub 3. listopada o godz. 10.30 lub 12.00.


Poranki to pokazy bajek adresowane do Maluchów. O godz. 10:30 zapraszamy wszystkich najmłodszych pomiędzy 2 a 5 rokiem życia a o godz. 12:00 tych wszystkich, którzy mogą poszczycić się zakończonymi 5tymi urodzinami.  Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na WIELKIM ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.
 


W listopadzie zapraszamy na:

 
„Stacyjkowo” (godz. 10.30)
Przebojowy serial dla najmłodszych! Edukacja i zabawa w najlepszym wydaniu! Akcja serialu rozgrywa się w tytułowym miasteczku Stacyjkowo, a jego głównymi bohaterami są trzy małe lokomotywy: Wilson, Koko i Bruno. Wilson jest zawsze pełen entuzjazmu i energii, uważnie słucha instrukcji, ciekawy świata i chętny do nauki. Koko to lokomotywa przeznaczona do szybkiej jazdy. Uwielbia wycieczki i wyścigi. Bruno jest silną, elektryczno-spalinową lokomotywą, przeznaczoną do przewozu ciężkich ładunków. Zawsze zadaje wiele pytań. Przygody, które wspólnie przeżywają uczą ich tego, co jest w życiu najważniejsze, dowiadują się czym jest odpowiedzialność oraz poznają znaczenie prawdziwej przyjaźni.
najnowszy film „Monster High 13 życzeń” (godz. 12.00)

W związku z inauguracją nowego roku szkolnego w Straszyceum młodsza siostra Clawdeen Wolf, Howleen, postanawia być jeszcze bardziej upiorna niż kiedykolwiek. Jej marzenia o zdobyciu popularności okazują się być całkowicie realne gdy wpada na dżina o imieniu Gigi Grant, który spełni nie tylko 3, ale aż 13 jej życzeń! Upiorki szybko uczą się żeby ostrożnie wybierać życzenia, ponieważ każde z nich ma swoją ciemną stronę! Po jednym z żądań odmieniony został nawet duch Monster High! Frankie Stein, Clawdeen Wolf, Draculaura i ich fantastycznie upiorne straszyciółki wyruszają w podróż w głąb magicznej latarni aby ocalić szkołę… a przy tym wszystkim emanują swoim zabójczym stylem na każdym kroku!
 Nagrodę otrzyma trzecia, szósta, dziewiąta i dwunasta osoba, która poprawnie odpowie na pytanie:

 
Kiedy odchodzone jest HELLOWEEN?
 

Na odpowiedzi czekamy pod adresem konkurs@czaszdziecmi.pl