Konkurs rodzinne walentynkiSerwis CZASzDZIEĆMI.PL
oraz
PIEROGARNIA Stary Młyn
zaprasza do udziały w rodzinnym konkursie walentynkowym.Zbliżające się walentynki to okazja do celebracji miłości, która przecież stanowi fundament każdej rodziny. Choć przyzwyczajeni jesteśmy oglądać w ten dzień zakochane pary w otoczeniu kwiatów i serduszek, warto pokusić się o zmianę trendu i uczcić tego dnia uczucia jakie łączą nas z naszymi dziećmi. To z kolei można potraktować jako pretekst do wspólnej zabawy, czyli udziału w fotograficznym konkursie walentynkowym.


Oto jego zasady...Zadanie konkursowe

Aby wziąć udział w zabawie, należy przysłać do nas zdjęcie Waszej kochającej się rodziny. Im więcej miłości będzie emanować ze zdjęcia, tym lepiej :)


Nagroda

Nagroda w konkursie dla rodziny powinna być satysfakcjonująca dla każdego jej członka. Dlatego zwycięzcy otrzymają od nas zaproszenie na rodzinny obiad we wrocławskiej restauracji Pierogarnia Stary Młyn. 


Zaproszenie rodzinne upoważnia do złożenia zamówienia na łączną kwotę 100 zł. Termin wykorzystania nagrody - 2 miesiące.


Termin

Termin nadsyłania zgłoszeń upłynie dnia 9. lutego o godz. 23.59. Nazwisko zwycięzcy zostanie ogłoszone do dnia 11. lutego.


Zgłoszenia

Zdjęcie wraz ze zwrotnym adresem pocztowym prosimy przesyłać na konkurs@czaszdziecmi.pl
(adres pocztowy zostanie wykorzystany jedynie w przypadku wygranej, do przesłania nagrody)


Fundator nagrody
 
Zwycięzca


Janusz Paśko

z rodziną :)
 

GRATULUJEMY!!!REGULAMIN KONKURSU