Nie-zwykły konkursSerwis CZASzDZIEĆMI.PL oraz Fundacja VERBA zapraszają do udziału w NIE-ZWYKŁYM KONKURSIE.

Nasza codzienność bywa szara i monotonna. Warto więc szukać okazji, które sprawią, że rzeczywistość stanie się kolorowa, ciekawa i... nie-zwykła. Okazuje się, że nie jest to takie trudne. Wystarczy otworzyć się na świat i otaczających nas ludzi, dostrzec różnice jakie występują między nami. To własnie one czynią nas wyjątkowymi, nawet jeśli na pierwszy rzut oka mogą zdawać się problemem. Książeczki, które można wygrać w niniejszym konkursie pomogą dzieciom zrozumieć tę prawidłowość.


Oto zasady konkursu:


Zadanie

Aby wziąć udział w konkursie należy przysłać poprawną odpowiedź na pytanie:


Jakim nie-zwykłym językiem posługuje się dziewczynka, którą spotykają bohaterowie książki "Wycieczka do jaskini"?


Nagrody

Spośród nadesłanych zgłoszń wylosujemy trzy, które zostaną nagrodzone książkami z serii Leon i jego nie-zwykłe spotkania pt. Wycieczka do jaskini.
 
„Wycieczka do jaskini”, to druga książka z serii Leon i jego nie-zwykłe spotkania. Tym razem Leon, Maks i Lenka wybierają się na wycieczkę do tajemniczej jaskimi, w której poznają nowych wyjątkowych przyjaciół. To bajka o naturalnej ciekawości młodych ludzi do obserwowania różnorodności kolegów, do chęci wspólnego przeżywania przygód i zabawy. W czasie wycieczki nasi bohaterowie poznają tajemnicę języka migowego. Opowieść uzupełniają kolorowe ilustracje wykonane przez Agnieszkę Lodzińską. Książki z serii Leon i jego nie-zwykłe spotkania to wspaniała okazja by w naturalny i pogodny sposób opowiadać dziecku o różnorodności, szacunki i integracji. 


Zgłoszenia

Należy kierować je na adres konkurs@czaszdziecmi.pl

W treści zgłoszenia należy podać imię i nazwisko osoby zgłaszającej pracę konkursową oraz adres korespondencyjny (zostanie on użyty jedynie w razie wygranej do przesłania nagrody).


Termin

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15. czerwca o godz. 23.59. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 18. czerwca.


Fundator Nagród
Zwycięzcy

Agata Bondarewicz

Natasza Migoś-Sadowska

Inga Luber


GRATULUJEMY!!!


Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.