Konkurs
Serwis CZASzDZIEĆMI.PL oraz firma BARTEK
zapraszają do udziału
w konkursie "Rodzinny spacer".
Spacer jest niemalże obowiązkowym elementem dnia każdego dziecka. O korzyściach jakie niesie można pisać bez końca. Jeśli jednak chcemy czerpać z niego wszystko co najlepsze, powinniśmy wyposażyć siebie oraz nasze pociechy w odpowiednie buty. Spełnienie tego warunku zachęci małe stopki do przemierzania coraz większych odległości w zdrowych i komfortowych warunkach. Kto chce się o tym przekonać, powinien wziąć udział w naszym najnowszym konkursie.

Oto jego zasady...


Zadanie konkursowe

Uczestnicy konkursu muszą przysłać do nas zdjęcie z rodzinnego spaceru. Może być wykonane w parku, w lesie lub w drodze do szkoły. Ważne, by prezentowało dzielnych spacerowiczów.


Nagrody

Do wygrania są trzy vouchery o wartości 150 zł na zakupy w sklepie internetowym BARTEK.

Vouchery można zrealizować w terminie do 30.11.2014.

   
PAMIĘTAJ!
Buty BARTEK z elementami odblaskowymi gwarantują, że dzieci są widoczne na drodze, zwiększając tym samym ich bezpieczeństwo. Pasek odblaskowy umieszczony na bucie sprawia, że dziecko jest widoczne w świetle reflektorów z odległości nawet 150-250 metrów. Taki „świecący” punkt zwraca uwagę kierowcy i wzmaga jego czujność.


    

Zgłoszenia

Należy kierować je na adres konkurs@czaszdziecmi.pl

W treści zgłoszenia należy podać imię i nazwisko osoby zgłaszającej pracę konkursową oraz adres korespondencyjny (zostanie on użyty jedynie w razie wygranej do przesłania nagrody).


Termin

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 21. września o godz. 23.59. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 25. września.


Fundator nagródZwycięzcy

Katarzyna Szejnar

Izabela Jężak

Agnieszka Huber
GRATULUJEMY!!!

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo