konkurs

Zapraszamy do udziału w nowym konkursie fotograficznym!!!

 
Do wygrania atrakcyjne nagrody!!!Aby wziąć udział w konkursie należy własnoręcznie (lub z pomocą mamy, taty, wujka...) wykonać latawiec, a jego zdjęcie przesłać do naszej redakcji, na adres konkurs@czaszdziecmi.pl w tytule wiadomości wpisując "LATAWIEC".


Każde zgłoszenie powinno zawierać następujące dane:
·         imię i nazwisko każdej z osób biorących udział w budowie latawca,
·         wiek dziecka,
·         adres, na który będziemy mogli przesłać nagrodę,
·         nr telefonu,
·         klauzulę "Niniejszym udzielam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i mojego dziecka na cele związane z Konkursem pt. „zdjęcie z latawcem” (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami).Macie na to czas do końca października!!!

 

Zwycięży projekt, który uzyska najwięcej kliknięć "Lubię to" w naszej konkursowej galerii zdjęć fanpage'a na portalu Facebook. Głosy można oddawać przez cały czas trwania konkursu.


Nagrody:

Zwycięzca zostanie nagrodzony absolutnie wyjątkowym latawcem, grą planszową oraz pakietem reklamowym.
Sześć wyróżnionych osób otrzyma nagrodę pocieszenia, w skład której wejdą: gra planszowa, koszulka oraz kubek z logo Czas z dziećmi.


 
Sprawdź regulamin konkursu na stronie http://czaszdziecmi.pl/competition-rules i może jesienny wiatr natchnie Cię do zwycięskiego projektu.


Zwycięzcy:

 

Kasia Kanikowska 6 lat
Bartek Niedźwiedziński  4 lata

Wiktor Skrzypnik 8 lat