Bajkowy konkurs
Redakcja serwisu CZASzDZIEĆMI.PL zaprasza do udziału w konkursie.
Nauka najlepiej wchodzi do głowy jeśli przekazywana jest w formie zabawy. To stara prawda, dla której warto poszukiwać wciąż nowe formy wyrazu. Nowością w tym temacie jest książeczka pt. Tęczowe Nutki - Bajkodzieciaki. Ta cudowna książeczka powstała z miłości do dzieci i pasji pisania. Znajdziecie w niej wiele humoru i radości, będzie ona przewodnikiem po dziecięcej wyobraźni, a zarazem doskonałym sposobem na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem (więcej). Jeśli więc chcielibyście powiększyć swój księgozbiór o tę pozycję weźcie udział w naszym najnowszym konkursie.

Oto jego zasady...


Zadanie konkursowe

Uczestnicy konkursu muszą zaprezentować nam portret BAJKODZIECIAKA. Może to być praca plastyczna dziecka, zdjęcie malucha ubranego w bajecznie kolorowe ubranka, fantazyjny opis w formie wierszyka itd. Każda forma zgłoszenia zostanie przez nas przyjęta :)

OBOWIĄZUJE PEŁNA DOWOLNOŚĆ!


Nagrody

Dla autorów dwóch najbardziej bajecznych zgłoszeń przygotowaliśmy książeczki pt. Tęczowe Nutki - Bajkodzieciaki z dedykacją od autorki - Magdaleny Tarczoń. 
Zgłoszenia

Należy kierować je na adres konkurs@czaszdziecmi.pl

W treści zgłoszenia należy podać imię i nazwisko osoby zgłaszającej pracę konkursową oraz adres korespondencyjny (zostanie on użyty jedynie w razie wygranej do przesłania nagrody).


Termin

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 5. października o godz. 23.59. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 8. października.


Zwycięzcy

 
Anastazja StąporMonika Folcik
GRATULUJEMY!!!

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.