Konkurs mikołajkowy dla rodziców
Redakcja serwisu CZASzDZIEĆMI.PL oraz firma SANTE zaprasza wszystkich grzecznych rodziców do udziału w konkursie.
Przed mikołajkami rodzice najczęściej powtarzają do swoich dzieci "Bądź grzeczna/y bo Mikołaj patrzy". Ale czy sami są grzeczni? Przyszła pora na rachunek sumienia :) Zapraszamy wszystkich rodziców do wspólnej zabawy, w którem można wygrać prezent PRZEDmikołajkowy dla dziecka.


Oto zasady...
Zadanie konkursowe

Przed rodzicami stoi poważne wyzwanie - muszą udowodnić nam, że (przynajmniej) przez ostatni rok byli grzeczni :)

Jak to zrobić? - Skutecznie :) Forma zgłoszenia jest zatem dowolna - filmik, zdjęcie, opis, wierszyk,...Nagrody

Nagrodą dla trzech najgrzeczniejszych rodziców jest pakiet, w którego skład wchodzi:


List od Mikołaja
(wersja GOLD do zrealizowania na stronie Listy Mikołaja)
Opis listu

"Każdy list od Mikołaja opowiada inną, pełną przygód, zabawną, historię z codziennego życia w Laponii. Stwórz własny list od mikołaja w niecałe 5 minut. Wystarczy, podać imię, wybrać szablon, a resztą zajmie się sam Święty Mikołaj i jego pomocnicy. List przyjdzie pocztą do Twojego domu już po kilku dniach."
                                                                                                         
oraz


Wideo od Mikołaja
(wersja GOLD do zrealizowania na stronie Listy Mikołaja)
 

Opis filmu:

"Już tylko kilka minut dzieli Twoje dziecko od spotkania ze św. Mikołajem w jego magicznym biurze. Jak to działa? Poniżej wybierzesz do ilu dzieci ma być skierowana wiadomość. W kolejnym etapie możesz dodać zdjęcia i podać kilka innych szczegółów. Gotowa wiadomość przyjdzie na Twojego maila. Możesz ją wtedy pobrać i zapisać na komputerze lub nagrać na płytę.

Do zamówienia przygotuj:
- zdjęcie dziecka/dzieci
- zdjęcie miejsca zamieszkania
- zdjęcie osoby bliskiej dziecku(opcja)
"


Zgłoszenia

Należy kierować je na adres konkurs@czaszdziecmi.pl


Termin

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 11. listopada o godz. 23.59. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 14. listopada.


Fundator nagród

 


Zwycięzcy


Małgorzata Krynicka
 
 Anna Kmiecik

"Z uwagi na to, że Mikołaj powoli szykuje swoje sanie a elfy uważnie sprawdzają listy od grzecznych dzieci czas na rachunek sumienia, czy aby na pewno tylko dzieci powinny być grzeczne.... więc postanowiłam dać dowód Mikołajowi na to, że ja-mama 6-letniego Bartka też się starałam i zasłużyłam na upominek. chciałam jednak zachować pewną przyzwzoitość i na wstępie przyznać się do tego, ze cały rok bycia grzecznym rodzicem to nie lada wyzwanie... bywało i tak, że do grzeczności nie było mi najbliżej, bo np. miałam gorszy dzień, bo bolała głowa i wolałam usiąść przed tv, a za oknem piękna pogoda i aż się prosiło,żeby zabrać brzdąca na spacer. Więc zanim zaczniemy się chwalić jakimi to super grzecznymi rodzicami jesteśmy oraz zanim zaczniemy tej grzeczności wymagać od naszych dzieci, to najpierw uderzmy się w pierś i przyznajmy, ze nie zawsze było kolorowo. Myślę, że Mikołaj to zrozumie :)  ale jednak paroma rzeczami mogę się pochwalić... mój syn Bartek postanowił, ze nauczy mnie piosenki , której nauczył się w przedszkolu. Więc pilnie się jej uczyłam, żeby za każdym razem jak on zechce razem z nim ją zaśpiewać.  Dałam się również namówić na wspinaczkę w parku linowym i zdecydowanie bardziej bałam się od synka, ale grzecznie słuchałam jego rad, żeby się nie bać, bo przecież linka się pode mną nie zerwie.  Na początku roku zgodziłam się zagrać w przedstawieniu przedszkolnym aniołka, a tata Bartka zagrał króla. to była dla Bartka niespodzianka więc można sobie wyobrazić jaką miał minkę jak zobaczył mamę w aureoli a tatę na drewnianym koniu. Uśmiech synka w tamtym momencie był bezcenny. Gram też z synkiem (jak na mamę przystało) w piłkę nożną i dla niego nauczyłam się w końcu co to jest spalony :)  Zapisaliśmy też Bartka na judo, bo bardzo tego chciał i pozwalam, żeby poćwiczył na mnie podcięcia. Jak wspomniałam na wstępie mam też gorsze dni i nie zawsze jestem grzeczna, ale największą nagrodą za te 6 lat macierzyństwa były słowa synka :" jesteś najlepszą mamą na świecie". "
 


Anna Filipiuk

"Czy możliwe, aby mama
była grzeczna już od rana?
Nie od rana lecz od roku
nie krzyczała raz za razem, marudziła krok po kroku?
Czy to cud, że mama miła?
Się uśmiecha, bawi, tuli?
Ah nie dziwne i normalne!!
Każda mama tak i JA
Maluszkowi - Oczku w głowie
Chcę MU podarować czas, uwagę, dobre słowo,
uchylić nieba, pokazać świat!
Tak więc mama zawsze grzeczna,
miła, dobra i uczynna,
i zabawna, i radosna,
pomysłowa i nie-nudna
piszę, myśli, kombinuje
by jej Adaś przed Wigilią
List od Mikołaja przyjął
i z uśmiechem, i z radością
całe życie to wspominał!!
Więc czy mama grzeczna była?"GRATULUJEMY!!!
Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.