Bajkodzieciaki już w sprzedaży


Redakcja serwisu CZASzDZIECMI.PL z dumą objęła patronat nad książeczką pt. Tęczowe Nutki - Bajkodzieciaki. To doskonała propozycja dla każdego dziecka. Z jednej strony zabawa, z drugiej nauka o świecie – to połączenie, które gwarantuje sukces.
 Szczęście daje to, co robisz dla innych...
 
Ta cudowna książeczka powstała z miłości do dzieci i pasji pisania. Znajdziecie w niej wiele humoru i radości, będzie ona przewodnikiem po dziecięcej wyobraźni, a zarazem doskonałym sposobem na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem.
 
Zaowocuje ona wiedzą, poznaniem świata i pogłębi wspólną więź między rodzicem a pociechą.


 
Tę kolorową książeczkę pełną humorystycznych wierszyków rymowanek, bogato ilustrowaną napisała Magdalena Tarczoń, która jako pedagog-terapeuta na co dzień pracuje w szkole podstawowej, gdzie pełniąc rolę nauczyciela wychowania do życia w rodzinie naświetla i wspiera dzieci zmagające się z wszelkimi pytaniami dotyczącymi życia rodzinnego i społecznego. Współpracując z przychodnią rehabilitacyjną dla dzieci jako terapeuta pani Magdalena udziela pomocy i wsparcia psychologiczno-pedagogicznego opiekunom, rodzicom i ich dzieciom. Współpracuje z Fundacjami, Stowarzyszeniami i portalami na rzecz dzieci takimi jak: Przystanek Rodzina, Bezpieczny brzuszek, Nadzieja, Czas z dziećmi, Klub Mamuśki.
 
 
Jest autorką książeczki dla najmłodszych i jako autorka bajek-rymowanek „Tęczowe Nutki – Bajkodzieciaki” spełniła swoje marzenie o uśmiechu na buzi każdego dziecka.
 
 
Tęczowe Nutki Bajkodzieciaki to książeczka, którą można zakupić w każdej księgarni internetowej, stacjonarnej, jak i na stronie bajkodzieciaki.pl i Wydawnictwa Poligraf.
 


 

Serwis CZASzDZIEĆMI.PL objął tę książkę patronatem medialnym