1% dla Króla Filipa

Okres rozliczeń podatkowych to moment decyzji komu przekażemy 1% naszego podatku. A może oddać go w ręce małego chłopca - Filipa, władcy Braslavii? Okazuje się, że nawet król potrzebuje czasem pomocy.
Rodzice Filipa (wykładowcy akademiccy, którym część naszej redakcji zawdzięcza nietypowy sposób postrzegania tego świata) zmagają się na co dzień z chorobą syna. Zmagania te jednak przybrały niecodzienną formę. Filip został mianowany Królem, w związku z czym jego życie obfituje w różnego rodzaju zdarzenia i przygody skrupulatnie opisywane na Facebook'u. Fani zwani DziękiWamami mogą śledzić jego niezwykłe przeżycia i barwne opowieści.

Okazuje się, że walkę z chorobą można prowadzić w pogodzie ducha, z humorem i zachowaniem poczucia szczęścia. Jeśli ktoś ma ochotę przekonać się o tym osobiście, zapraszamy na fanpage Filipa --> https://www.facebook.com/krol.filip  
A oto co sam Król mówi o sobie:


Witaj!
Mam na imię Filip i jestem Królem Braslavii. Mówią na mnie także Chaotyczny Elf Barbarzyńca albo Pogromca. Jak zwał, tak zwał.
Opis
Ponoć jestem dotknięty dysfunkcją ośrodkowego układu nerwowego o nieznanych przyczynach. Tak słyszałem, ale jakoś w to nie wierzę. Władcy przecież nie chorują..

Jeżeli się tu pojawiłeś, to znaczy, że otrzymałeś status DziękiWama!
Tak więc, Kochany DziękiWamie, pomóż mi proszę przekonać Rodziców, że nic mi nie dolega, bo Oni uparcie zbierają pieniądze na jakieś terapie logopedyczne, integracji sensorycznej i jakieś inne, których nazwy są dziwne. A obcy ludzie mnie później biją i rażą prądami albo każą spać w środku dnia.

Jeśli chciałbyś mi pomóc, pod spodem znajdują się jakieś dziwne literki i cyferki. Ponoć to jakieś magiczne zaklęcia, które mogą mnie odczarować. 

Opowiedz proszę o mnie Swoim Znajomym, może Oni też zechcą zostać moimi Dzielnymi DziękiWamami!

Ściskam!
Filip, Władca Braslavii 

__________________________

KRS 0000252666
Dla: Filip Lewiński

Fundacja Krystyny Ciołkosz „Za Szybą”
Numer konta: BZWBK 91 1090 1522 0000 0001 0508 2692 
Tytuł przelewu: „Filip Lewiński”

__________________________ 

Dla wpłat z zagranicy:

Fundacja Krystyny Ciołkosz „Za szybą”
Numer konta: PL91 1090 1522 0000 0001 0508 2692
Swift Cod: WBKPPLPP
Tytuł przelewu: "Filip Lewiński"

adres:
Al. Armii Krajowej 4A/4
50-541 Wrocław
Polska