Dinozaury dla Szymka
Urocze, szeleszczące Dinozaury - wypełnione styropianowymi kuleczkami - zostały powołane na świat, by pomóc w uzbieraniu siedmiu z jedenastu tysięcy złotych na specjalistyczny wózek inwalidzki dla małego Szymka Młynarczyka. 

Chłopczyk urodził się w niespełna dwudziestym piątym tygodniu ciąży i poddawany jest profesjonalnym ćwiczeniom, żeby za dwa-trzy lata mieć choć niewielką szansę, by stanąć na nóżki (mózgowe porażenie dziecięce). Obecnie Szymon ogląda świat głównie z perspektywy głębokiego wózka, więc na spacerze wpatruje się w niebo i korony drzew. To zaledwie wycinek otaczającego go świata...

Przy wiotkości w obręczy barkowej i braku pełnej kontroli nad pracą szyi, chłopcu potrzebny jest specjalistyczny wózek z wieloma stabilizatorami postawy ciała. Dzięki tym udoskonaleniom kręgosłup dziecka nie będzie narażony na deformację, a Szymon zacznie poznawać świat siedząc w bezpiecznym foteliku.

W Dinozaury wszyty jest ogrom serca mamy Szymona. Powstawały w domowym zaciszu, a obecnie czekają na nowego właściciela. Zabawki uszyte są przy wykorzystaniu bardzo gęstego ściegu, z materiałów dobrej jakości. Dinusie stymulują zmysł wzroku, słuchu i dotyku, a kolce na grzbiecie mogą być tarmoszone przez sprytne rączki Maluchów.ZAPRASZAMY DO LICYTACJI POD KONKRETNYM ZDJĘCIEM DINOZAURA. Każdy praszczur jest inny.

1. Uczestniczy bazarku przebijają ostatnia podaną cenę w komentarzach pod zdjęciem.

2. Kupujący wpłaca łączną kwotę za przedmioty wylicytowane na bazarku na konto fundacji. W tytule przelewu MUSI być dopisek "21472 - Młynarczyk Szymon Wrocław - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia", inaczej pieniądze nie dotrą do chłopca.
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą"
01-685 Warszawa, ul. Łomiańska 5
Numer konta: 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

3. Po otrzymaniu potwierdzenia o dokonaniu wpłaty na konto w fundacji, mama Szymona - Iga Młynarczyk - wysyła przesyłkę do zwycięzcy aukcji. 

4. Licytacja trwa 10 dni od momentu publikacji danego zdjęcia.

PROSIMY O POMOC W UZBIERANIU BRAKUJĄCEJ SUMY. Niech Maluszek w końcu usiądzie. Głęboko wierzymy, że wspólnie podarujemy Szymkowi odpowiedni dla jego potrzeb pojazd. A potem będzie mógł oglądać choćby biegającego po trawie, ukochanego pieska Nelę .Więcej szczegółów TUTAJ