Targi AskotBaby

Adres:
ul. Zakrzowska 29
Miasto:
Wrocław
Kategoria:
inne
Wiek dziecka od:
bez ograniczeń
Wiek dziecka do:
bez ograniczeń
Początek:
11.05.2013 10:00
Koniec:
12.05.2013 16:00
Miejsce:
w budynku
Dzielnica:
Psie Pole
Zapisy:
Nie
Opłaty:
nie

Opis wydarzenia


Targi AskotBaby po raz pierwszy

 
Dwa dni, ponad 20 wiodących producentów i niezliczona liczba atrakcji. Tak właśnie zapowiada się pierwsza edycja Targów AskotBaby, która już 11 i 12 maja odbędzie się w oddziale Mega Askot przy ul. Zakrzowskiej 29. Na odwiedzających czekają m.in. konkursy z nagrodami oraz wyjątkowo atrakcyjne rabaty.

Akcesoria dla najmłodszych, wózki i foteliki, zabawki. To tylko niewielka część produktów, które udostępnione zostaną uczestnikom pierwszej edycji Targów AskotBaby. Już 11 i 12 maja na terenie największego oddziału sieci sklepów – Mega Askot – na wszystkich Klientów czekają niecodzienne atrakcje. Organizatorzy zaplanowali m.in. rabaty na wybrane produkty, konkursy z nagrodami czy spotkanie z położną. Rodzice będą mogli skorzystać również porad ekspertów, współpracujących na co dzień z liderami branży dziecięcej.  

Każdy rodzic będzie mógł także wziąć udział w wyjątkowej ankiecie. Za pośrednictwem formularza uczestnicy Targów AskotBaby będą mogli oddać głos w plebiscycie „Produkt na medal”. Spośród wszystkich osób, biorących udział przedsięwzięciu, wylosowani zostaną laureaci konkursu, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów Targów AskotBaby.

Wyjątkowy atmosfera związana z wydarzeniem nie skończy się jednak 12 maja. Szereg atrakcji zaplanowano również na ostatni weekend miesiąca. Już 25 i 26 maja najmłodsi będą mogli dowoli testować wybrane zabawki, wziąć udział w zajęciach teatralnych czy przedstawieniu, wystawianym prosto z Bajkobusa. Oficjalne zakończenie Targów AskotBaby zaplanowano na 1 czerwca. Szczegółowy harmonogram wydarzenia dostępny jest poniżej: 

 
 

 
 
logo

Wydruk ze strony: http://czaszdziecmi.pl/