Pasaż Grunwaldzki na Dzień Matki i Dziecka

Adres:
Plac Grunwaldzki
Miasto:
Wrocław
Kategoria:
warsztaty
Wiek dziecka od:
3
Wiek dziecka do:
bez ograniczeń
Termin:
28.05.2016 13:00
Miejsce:
w budynku
Dzielnica:
Śródmieście
Zapisy:
Nie
Opłaty:
nie

Opis wydarzenia

Pasaż Grunwaldzki na Dzień Matki i Dziecka
Pasaż Grunwaldzki, z okazji Dnia Matki, przygotował dla pań warsztaty makijażu. Natomiast dla najmłodszych, w ramach Dnia Dziecka, podróż do egzotycznego świata Afryki. Wszystkie atrakcje odbędą się w centrum w sobotę 28 maja.
 
 
Mam piękno
Nowe umiejętności dla jeszcze lepszej dbałości o urodę – to propozycja dla wszystkich mam, które wezmą udział w bezpłatnych warsztatach w Pasażu Grunwaldzkim. Specjalne szkolenie z technik makijażu poprowadzą wizażystki francuskiej marki kosmetycznej Guerlain. Podczas niemal dwugodzinnych zajęć każda z uczestniczek pozna triki, które pozwolą zniwelować ewentualne niedoskonałości urody i dowie się, jak krok po kroku wykonać profesjonalny makijaż. Nie zabraknie również atrakcyjnych upominków od salonu Douglas. Na warsztaty obowiązują zapisy – zgłoszenia należy przesyłać do 26 maja (szczegóły znajdują się na stronie internetowej Pasaż Grunwaldzkiego).
 
Dla dzieci zabawa i edukacja
Tego samego dnia Pasaż Grunwaldzki przygotował także szereg atrakcji z myślą o najmłodszych. 28 maja dzieci wybiorą się w podróż do Afrykańskiej wioski. W programie m.in. pokaz gry na bębnach, przymierzalnia rodzimych strojów, prezentacja tradycyjnych bajek i opowieści o zwierzętach, a także zabawy popularne wśród dzieci z Afryki np. nauka noszenia butelki na głowie. Wśród zajęć będą również angażujące warsztaty, podczas których dzieci wykonają instrumenty muzyczne, maski plemienne, nauczą się tanecznych kroków i zwrotów w języku suahili.
Afrykańska wioska w centrum będzie działać w godzinach 13–18 przy scenie na poziomie „0”.
 
Atrakcje w Pasażu Grunwaldzkim z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka będą odbywać się równolegle w sobotę 28 maja.
logo

Wydruk ze strony: http://czaszdziecmi.pl/