Warsztaty literacko - plastyczne

Adres:
Cocofli, Włodkowica 9
Miasto:
Wrocław
Kategoria:
warsztaty
Wiek dziecka od:
3
Wiek dziecka do:
bez ograniczeń
Termin:
19.06.2016 11:00
Miejsce:
w budynku
Dzielnica:
Stare Miasto
Zapisy:
Nie
Opłaty:
nie

Opis wydarzenia

Każdy ma w życiu swojego superbohatera, który wygania potwory spod łóżka, broni przed wszystkim co niebiezpieczne, przytuli przed snem. To tato! Z okazji jego święta zapraszamy na warsztaty w niedzielę o godz. 11:00.

Warsztaty prowadzi Katarzyna Janekowicz - aktorka, absolwentka PWST w Krakowie, pracowała m.in. w teatrach w Krakowie, Jeleniej Górze, obecnie związana z teatrem Pieśń Kozła. Prowadzi autorski teatrzyk dla dzieci „Dwie Dorotki”. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia, od lat prowadzi warsztaty dla dzieci (także niepełnosprawnych) we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Szklarskiej Porębie i innych miastach Dolnego Śląska.

Niedzielne bezpłatne warsztaty dla dzieci w naszej kawiarni to już tradycja. Warsztaty inspirowane są książką, do której zawsze proponujemy zabawę i przygotowujemy dla dzieci specjalne zadanie. Po każdych zajęciach dzieci wychodzą z pamiątką związaną z przeczytaną opowieścią. Pamiątkę przygotowują własnoręcznie, rozwijając swoją wyobraźnię, zdolności plastyczne i manualne.

Każde nasze spotkanie jest pełne miłych wrażeń i słodkich niespodzianek. Ponadto na półkach w Cocofli jest spory wybór książek najlepszych polskich wydawnictw. W trakcie trwania warsztatów wszystkie książki dla dzieci będą dostępne z 10% zniżką
logo

Wydruk ze strony: http://czaszdziecmi.pl/