polecane miejsca
Ohmama oferuje wszystko to co doskonale sprawdzi się w pokoju…
AIKIDO DLA DZIECI? TAK! Aikido to sztuka samoobrony, dyscypliny oraz…
Szkoła pływania Nemo Swim prowadzi naukę pływania w dogodnych terminach…
Ha!mak to kawiarnia z pyszną, włoską kawą i domowym ciastem,…
DRODZY RODZICE I DZIECI !!! Jesteśmy nowoczesną placówką edukacyjną. Działamy…
ogłoszenia drobne
Oferuję do sprzedania dziecięcy gokart na pedały. Stan idealny. Wyposażony…
Witam, nazywam się Ania i oferuję Państwu malowanie pokoi dziecięcych…

Skok w Nowy Rok!

Adres:
ul. Długosza 59
Miasto:
Wrocław
Kategoria:
zajęcia ruchowe
Wiek dziecka od:
4
Wiek dziecka do:
bez ograniczeń
Początek:
01.09.2016 15:00
Koniec:
04.09.2016 22:00
Miejsce:
w budynku
Dzielnica:
Psie Pole
Zapisy:
Nie
Opłaty:
tak
Zobacz na mapie

Opis wydarzenia

Rozpoczęcie szkoły w Parku Trampolin GOjump
 
SKOK W NOWY ROK!
- tak nazywa się wydarzenie, które GOjump, czyli największy
w Polsce park trampolin, przygotował specjalnie dla uczniów.

Cieszymy się, że wszyscy wrócili już do Wrocławia. Jedni pożegnają u nas wakacje, inni wyskaczą szóstki, ale najważniejsze, że świetnie będą się bawić – zapowiada menedżerka parku Karolina Baworowska.
Zasady konkursu są proste:  od 1 do 4 września (w tygodniu tuż po lekcjach – od godz. 15, w weekend cały dzień) zapraszamy do siebie uczniów. Wystarczy przy odbiorze kluczyka do szatni powiedzieć: „Chcę wskoczyć w nowy rok!”, by dostać dzienniczek skoczka, w którym trenerzy GOjump będą przybijać pieczątki.
Zadania tylko pozornie będą łatwe. Sprawdzimy m.in.:
  • kto skacząc na trampolinie wrzuci piłkę do kosza?
  • kto potrafi „przepłynąć” basen z gąbkami?
  • kto grając w zbijaka najdłużej zostanie na boisku?
- Potem wystarczy wrzucić swoje zdjęcie z wypełnionym dzienniczkiem na swój profil Facebooka, oznaczyć GOjump i napisać za co nas lubisz - tłumaczy Karolina Baworowska.
Wśród tych wszystkich osób, 5 września o godz. 17, wyłoniony zostanie zwycięzca, który wygra karnet na semestr zimowy (10 wejść). W jury zasiądą trenerzy parku trampolin.
- Dodatkowo, żeby zabawa trwała dłużej, dzienniczek skoczka przygotowaliśmy w formie zakładki do książki. Już wiecie, gdzie będziecie uciekać myślami podczas lekcji – w końcu skakanie jest jak latanie. Buzia sama się uśmiecha, a wybicie jest zawsze mocniejsze niż się spodziewamy – zaprasza Karolina Baworowska.
Przypomnijmy, Park Trampolin GOjump, który ma 3500 m kw., podzielony jest na trzy części - arenę główną z trampolinami rozłożonymi aż na 750 m kw., basenem z gąbkami, strefą skoków na ogromną, pneumatyczną poduchę, strefą wsadów do kosza, boiskiem do gry w zbijaka i megatrampą o rekordowej powierzchni niemal 40 m kw.
Oprócz trampolin jest też strefa freestyle i jedyna we Wrocławiu akrobatyczno-cyrkowa strefa, gdzie odbywają się zajęcia w ramach Akademii GOjump
 
W GOjump są także pokoje eventowe, w których można zorganizować niezapomniane urodziny dla dzieci, spotkania integracyjne, a nawet wieczór kawalerski czy panieński.
 
GOjump przy ul. Długosza 59 we Wrocławiu jest otwarty 7 dni w tygodniu, w godz. 10-22. Bilety można rezerwować na stronie www.gojump.pl (indywidualne – 29 zł, grupowe – 19 zł).

Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Wrocław dla dzieci - Wrocław dzieciom. Polecamy warsztaty dla dziecka oraz warsztaty dla rodziców, na których poznać można ciekawe porady dla rodziców. Atrakcje dla dzieci, imprezy dla dzieci oraz zajęcia, warsztaty i wydarzenia wrocławskie związane z dziećmi - to wszystko znajdziecie u nas.